Porównanie stentowania i pomostowania aortalno-wieńcowego techniką minimalnie inwazyjną w leczeniu c...
Porównanie stentowania i pomostowania aortalno-wieńcowego techniką minimalnie inwazyjną w leczeniu chorych ze zwężeniem gałęzi zstępującej przedniej lewej tętnicy wieńcowej - badanie polskie
20.01.2003
Primary stenting versus MIDCAB: preliminary report-comparison of two methods of revascularization in single left anterior descending coronary artery stenosis
M. Cisowski, J. Drzewiecki, A. Drzewiecka-Gerber, A. Jaklik, W. Kruczak, M. Szczeklik, A. Bochenek
W zdrowiu nie chodzi o to, by napędzać produkcję świadczeń, ale o to, by ich udzielanie tak zorganizować i ułożyć, by mniejsza liczba przynosiła lepszy efekt – mówi dr Tadeusz Jędrzejczyk.
Minister zdrowia w sprawie, którą Polska żyje od dwóch tygodni, głos zabrała w środę (wydając oświadczenie) i w czwartek – występując na konferencji prasowej.