Czy dziewczynkę, u której pierwsza miesiączka wystąpiła w 10. roku życia należy skierować na diagnos...
Czy dziewczynkę, u której pierwsza miesiączka wystąpiła w 10. roku życia należy skierować na diagnostykę?
21.03.2024
prof. dr hab. n. med. Ewa Małecka-Tendera Klinika Pediatrii i Endokrynologii Dziecięcej z Pododdziałem Zaburzeń Rozwoju Płci, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach