Czy warto wydłużać leczenie inhibitorami aromatazy u kobiet po menopauzie chorych na ER-dodatniego wczesnego raka piersi?
U znacznej części leczonych w ten sposób kobiet utrzymuje się istotne ryzyko późnych nawrotów, występujących nawet kilkanaście lat po pierwotnym rozpoznaniu. Rozważa się zasadność wydłużenia leczenia hormonalnego ponad standardowe pięć lat.