Uchwały w sprawie nowych programów szczepień radni przyjęli jednogłośnie.
Skargę złożyli rodzice, którzy wcześniej walczyli przed sądem o uznanie, że mają prawo do nieszczepienia swojego dziecka.
Tym zagadnieniem zajęli się naukowcy z Australii, a wyniki swojego badania opublikowali w czasopiśmie „The Journal Infectious Diseases”.
Problem z dostępem do niektórych preparatów będzie jednym z tematów omawianych w ministerstwie na posiedzeniu specjalnego zespołu ds. braku leków.
Z informacji warszawskiego ratusza wynika, że 2600 dzieci, które w tej chwili czekają na miejsce w żłobku, nie ma kompletu obowiązkowych szczepień. Rada Warszawy postanowiła zmienić kryteria przy rekrutacji.
Co jeszcze wynika z raportu dotyczącego realizacji założeń Global Vaccine Action Plan na lata 2011-2020?
Pewne wątpliwości budzą zasady realizacji szczepienia uzupełniającego przeciwko odrze, śwince i różyczce.
Postępowanie zostało wszczęte 3 lata temu przez Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej w Łodzi.
Czy skuteczność szczepionki M72/ASO1E utrzymywała się w 3-letnim okresie obserwacji?
Prezydent Poznania wszczął procedurę, której celem jest delegalizacja tej organizacji.
Zadaj pytanie ekspertowi, przyślij ciekawy przypadek,
zgłoś absurd, zaproponuj temat dziennikarzom.
Pomóż redagować portal.
Pomóż usprawnić system ochrony zdrowia.